ABP GIDA

Eskişehir Yolu 17. Km. Çamlık Park Sitesi 2365.sok No:22 ve 24 ANKARA

1
0

ABP Gıda Limited Şirketi 1985’te gıda kalite kontrol cihazları ve un katkı maddeleri alanında ithalatçı mühendislik firması olarak kurulmuş, 1988 yılında da sektörün talebi doğrultusunda çelik tahıl depolama siloları ve mısır kurutma makineleri alanında hizmet vermeye başlamıştır.

ABPTDS; distribütörü olduğu Amerikan GSI marka tahıl depolama siloları, havalandırma sistemleri, kurutma makineleri ve taşıma sistemlerinin satışı ve komple sistem montajı konusunda liderdir. GSI çok çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olup depolama ve kurutma sistemleri konusunda en son teknolojik ekipmanları en uygun fiyata sağlamaktadır. ABP olarak bizler de Manisa Akhisar’da kurulu fabrikalarımızda, profesyonel teknik ekibi kontrolünde, tarımsal ve endüstriyel malzemelerin taşıma sistemleri imalatı konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız zamanla gıda sektörü dışında farklı sektörlerin benzer taleplerine de hizmet verebilecek konuma gelmiş, bu kapsamda demir çelik, maden vb. işletmelerin taşıma ekipmanları ihtiyacı ve projelendirilmiş her türlü makine ve çelik konstrüksiyon imalatları gerçekleştirilebilmektedir.

ABP Gıda; Tahıl, Un, Yem ve Gıda için kalite kontrol cihazları satış ve pazarlama konusunda hizmet vermektedir.

ABP; tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin, Dickey-John Co., Perten ve Pfeuffer, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti konusunda Neogen Co. ve tekstür analiz cihazları üreticisi Stable Micro Systems (SMS) firmalarının temsilciliğini yürütmektedir.

Bu firmalar; dünyada konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

Amacımız; yurtiçi ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız ürünler ile sektöre öncülük etmek, daima rehber alınan ve danışılan bir firma olmaktır.

ABP ailesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir alanlarında uzman ve deneyimli satış mühendislerimiz ve yönetim kadromuz ile satış ve pazarlamasını yaptığımız ürün, cihaz ve sistemlerle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmak ve daha da kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Bunun sonucu olarak da yurt içi ve dışında bakliyat, tahıl, un, gıda ve yem üretim ve ticaretini yapan firmalar, devlet kalite kontrol laboratuvarları, üniversiteler, ticaret borsaları ile tahıl ticareti ve depolaması yapan özel kuruluşlarla işbirliğimiz kalite ve güven temeline dayalı olarak devam etmektedir.”