ankara koltuk yıkama

plevne mahallesi 40/5 sincan ankara

3
0

Ankarada Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyoruz.

Koltuk yıkama firması olarak uzman koltuk yıkama ekibi ile hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet vermekteyiz. ankara koltuk yıkama yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden profesyonel olarak yıkamaktadır. Firmamız sizden gelen talep ile istediğiniz gün ve saatte gelerek uzman şekilde yıkama işlemini gerçekleştirir. Dalında uzman ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için özel seçilmiştir.
Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önüne alınarak özel deterjanlar tercih edilir. Koltuk yıkama sırasında lekeler varsa ankara koltuk yıkama ekibimiz özel çalışmalar yapa bu işlemler koltuk kumaşınıza zarar vermeyecek yıpratmayacak şekilde titizlikle uygulanır. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanımınıza hazır olur.

Yerinde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır

Evlerinizde ve iş yerinde ve otel, yurt gibi mekanlarda yerinde koltuk temizliği kanepe temizliği sandalye temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Son derece büyük mobilyaların taşınmaları sıkıntı çıkartacağından ve mekanı boşaltmak mekan sahibine sıkıntı vereceğinden aynı zamanda taşıma e nakliye masrafları çok olacağından bir çok işyeri ve ofis için en uygun tercih yerinde koltuk kanepe sandalye temizliği işlemidir. Usta ekibimiz almanyadan ithal makineleriyle ve ithal deterjanları ile temizlik yapmaktayız.

 

Yerinde Halı Yıkama İşlemi

İş yerinnizde, ofisinizde, camilerde, yurtlarda, otellerde, kreş ve anaokullarında, daire ve apartlarda ve benzeri tüm mekanlarda yerinde temizlik işlemi profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimizle yapılmaktadır. Randevu almak için lütfen müşteri temsilcimizle görüşünüz. Yerinde temizlik işlemi ile son derece hızlı ve güvenilir sonuçlar alınmaktadır. Büyük mekanlarda halıların toplanması ve taşınması sorun olacağından mekanda temizlik yapılması daha uygundur.

Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz. battaniyeleriniz yorganlarınız pike ve nevresim takımlarınız uzman ellerde profesyonel temizlik garantisi ile antibakteriyel deterjanlarla temizlenmektedir. Yurt, otel, gibi büyük ve kalabalık mekanların işleri toplu olarak alınıp hızlıca teslim edilmektedir. Bu konuda bilgi almak için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Ankarada Halı Yıkama

Tüm semtlere hizmetimiz vardır, çankaya bölgesine ve tüm semtlere hizmet ve servisimiz vardır. Mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız.

 Kendi Koltuklarınızı Temizlerken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar Nelerdir?

Öncelikle koltuklarınızı elektrik süpürgesi ile temizlemeyi unutmayın. Neredeyse tüm elektrik süpürgelerinde bulunan uygun aparatlar yardımıyla, minderlere, ulaşamadığınız iç kısımlara ve döşemelerinizin kıvrımlarına ulaşabilir zorlanmadan toz ve kirden temizleyebilirsiniz.

Koltuk minderlerinizi birkaç haftada bir yerlerinden çıkartarak kontrol etmekte fayda var. Aklınızda bulunsun minderleri daha yakından kontrol ederek aşınma ve yıpranma etkilerini daha yakından izleyebilme imkanına sahip olursunuz.

Hijyenik bir temizlik için temizlik ekipmanlarınında hijyenik olması gerekmektedir.

Temizleme solüsyonu ile deneme yapmak

Kuru temizleme sıvısı ya da ev yapımı temizleyicinizi uygulamadan önce bir deneme yapmanızda fayda var .Bu uygulama için kumaşın fazla görünürde olmayan bir yerini; örneğin sözkonusu minder ise minderin ilk bakışta görünmeyen alt kısmını seçmemiz uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız solüsyon kumaş üzerinde herhangi bir leke bırakmaz ise o zaman kir ya da boya izlerini çıkarabilmek için bir şansınız var demektir. Ancak bu test mahiyetindeki denemede solüsyon başlı başına bir sorun teşkil ederse uygulamaya derhal son verin. Bunun yerine oluşan lekeyi mümkün olduğunca gizlemeye çalışarak temizleme işlemini en kısa sürede profesyonel ellere devredin.

Profesyonel koltuk temizliği

Birçok durumda kötü leke , iz ve yerleşmiş kirleri çıkarabilmek için profesyonel yardım almak gerekir. Genellikle önerilen metodlar buharlı temizleme, kuru temizleme ve kuru köpükle temizlemedir. Ancak unutmayın ki herhangi bir temizleme prosedürü kumaşınızın orjinal koruma kaplamasına zarar verebilir. Bu nedenle işlem sonunda yeni bir leke dirençli kaplama uygulanmalıdır. Yine de bu ikinci tabakanın hiçbir zaman fabrikanın uyguladığı ilk işlem kadar etkili olmadığı unutulmamalıdır.

Ev yapımı temizleme solüsyonları

Temizleme işlemini evde hazırlayacağınız solüsyonlar ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu noktada yukarıda belirttiğimiz yıkama talimatındaki ibarelere dikkat etmeniz gerekir. Eğer kumaşınızın arkasında bu şekilde bir açıklama yer almıyorsa evde temizleme işleminden bir an önce vazgeçmeli ve profesyonel yardım almayı tercih etmelisiniz. Sonuç olarak tüm kumaşı mahvetmektense tedbirli davranmak çok daha mantıklı olacaktır.

Örtü lekeleri için ön işlem

Birçok kişi koltuklarının kumaşını lekelere ve yıpranmalara karşı korumak için örtü kullanır. Bu durumda örtüler, özellikle kol ve arka kısımları, birçok lekelenmeye maruz kalır. Örtülerin neredeyse hepsi yıkanabilir olduğundan çamaşır makinesinde temizlenebilir ancak yıkamadan önce bir ön işlem uygulanması gerekebilir.

Ön işlem uygulanması gerekiyorsa yarım fincan sıvı çamaşır deterjanı ile bir fincan suyu bir el mikseri ile köpük yoğunluğuna ulaşana kadar çırpın. Elde ettiğiniz köpüğü kirli bölgelere yayarak yumuşak bir şekilde sürün. Kirin çıktığını görmeye başladığınızda yüzey üzerindeki köpüğü bir spatula yardımıyla kazıyın.

ANKARA KOLTUK HALI YIKAMA ANKARA

Ankara koltuk ve halı yıkama firması olarak profesyonel ekibimizle koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama alanlarında Ankara ilinde hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

 • Halı yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Perde Yıkama
 • Yerinde Koltuk Yıkama
 • Yerinde Halı Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Overlok
 • Yerinde Yatak Yıkama
 • Fabrikada Halı Yıkama
 • Garantili Temizlik
 • Yerinde Sandalye Yıkama

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

ankara halı ve koltuk yıkama Koltuk yıkama firması olarak uzman koltuk yıkama ekibi ile hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet vermekteyiz. ankara koltuk yıkama yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden profesyonel olarak yıkamaktadır.

YERİNDE HALI YIKAMA

Yerinden kalkması mümkün olmayan ya da kaldırılması istenmeyen halıların evinize veya işyerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlemden sonrası yaz aylarında 3-4 saat kış aylarında ise 7-8 saat içinde eşyalarınız kullanıma hazır hale gelmektedir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Abidinpaşa Akdere Aşağı Ayrancı Aydınlıkevler Bahçelievler Balgat Beşevler Birlik Mahallesi Cebeci Cevizlidere Çankaya Çayyolu Çiğdem Mahallesi Çukurambar Demetevler Demirlibahçe Dışkapı Dikmen Etlik Fatih Mahallesi İncek Gölbaşı G.O.P Gazi Osman Paşa Keçiören Küçükesat Konutkent Kurtuluş Kırkkonaklar Mamak Oran Ostim Öveçler Seyranbağları Siteler Site Yıldız Sokullu Söğütözü Tuzluçayır Türkkonut Tandoğan Türközü Ulus Ümitköy Yenimahalle Yenikent Yüzüncüyıl Yukarı Ayrancı

İLETİŞİM

Her türlü bilgi talebi ve isteğiniz için iletişim kanallarımız:

ADRES: Plevne mahallesi pazar sokak 40/5 sincan ankara
TELEFON: (0312) 911 1 913
GSM:(0543) 418 9 418