Bedosan Bulgur

Organize Sanayi Bölgesi 1.Bulvar 17 Nolu Yol Üzeri. / Mardin

1
0

Temelleri 2009 yilinda atilan BEDOSAN Bulgur, 2011 yilindan beri Mardin’deki modern tesislerinde, bereketli Mardin Ovasinin en kaliteli bugdaylarini isleyerek BEDOSAN DICLE SORAC EL FELAH EL VESIL MIRKUR markalari ile Bulgur üretmektedir.
Toplam 17.500 m2 alana yayilmis olan 3.500 m2 kapali alana sahip tesislerde 11 personel ile basladigi kalite yolculugunda,bugün 22 kalifiye personel ve modern makinalarla donatilmis 17.500 m2’lik tesislerinde,tüm damak zevklerine uygun;
– Sade Pilavlik Bulgur,
– Pilavlik Bulgur
– Köftelik Bulgur
– Içli Köftelik Bulgur
– Sis Bulgur
– Asurelik
– Sehriye

-Sehriyeli Bulgur, üreten Bedosan Bulgur, ulastigi 8.500 ton/yil kapasitesi ile, her tip ve miktardaki ihtiyaci, yüksek kalitede ve istenilen zamanda karsilayacak yetenektedir.
Kendi bünyesinde bulunan Kalite kontrol laboratuvari, sahip oldugu ürün ve yönetim
sistemi kalite belgeleri, AR-GE ve ürün gelistirmeye verdigi önem, Bedosan Bulgur’un her yil artan oranlarda Ihracat yapmasina yardimci olmaktadir. Bugün,üretiminin büyük payini; Almanya, Isveç, Estonya, Fransa, Ingiltere, Kanada, Irak, Israil ve Kibris’a ihraç eden Bedosan Bulgur, ürünlerinin kalitesi, müsteri isteklerine verdigi hizli cevaplar ile sektörünün büyük kuruluslarindan birisi haline gelmistir.
Kaliteli ve yüksek verimde ürün alabilmek için, sürekli makine parkini modernize eden, bu amaçla gelisen yeni teknolojileri takip eden Bedosan Bulgur, ayni hassasiyete personel politikasinda da sahiptir.
Kalifiye ve yetismis personeli, personel egitimine verdigi önem, son teknoloji üretim tesisleri ve 24 saat üretim yapma yetenegi ile sektördeki saygin yerini pekistirmistir.