Bekiroğlu Bulgur

Eyyüpnebi Mahallesi Şanlıurfa Akçakale Yolu Caddesi İç Kapı No:1 Dış Kapı No:245 Eyyübiye / Şanlıurfa

1
0

Sunduğu lezzetlerle sofralarınızı renklendiren Bekiroğlu Arvila Bulgur, GÜLEL GIDA ÜRETİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak merkezi Şanlıurfa’da bulunmaktadır. Markamız, ürün doğallığı ve kalite odaklı politikasıyla Türkiye’de öncü gıda firması olma yolunda ilerliyor.

2014’de temelleri atılan tesisimizin kuruluşundan bu yana geniş ürün yelpazesiyle üstün kalitedeki ürünlerini tüketicilere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Firmamız günlük 80 ton üretim kapasitesiyle %100 durum buğdayından üretilen doğal ve sağlıklı ürünlerini tüketiciye sunuyor.

Bekiroğlu Arvila Bulgur, vizyonu doğrultusunda gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak el değmeden üretilen ürünleriyle müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Misyonumuz

Sürdürülebilir kalite politikamızla; doğal ve sağlıklı ürünlerin tüketicinin takdirini ve güvenini kazanmasını sağlayarak sürekli değer üreten, yenilikçi bir firma olmak.
Vizyonumuz

Tüketicilerimize gelişen dünyada sağlıklı yaşam ideallerine katkı sağlamak için doğal ve sağlıklı ürünler sunarken, insanın var olduğu her alanda sofraları eşsiz lezzetle renklendirerek akılda kalıcı tat bırakmak.