Uludağ Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Kayışdağ yolu Cad İspirli Canip Sok No 25 Deniz Apt

0
0

ULUDAĞ  Evden Eve Nakliyat ®  Olarak firmamız 1983 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek,Şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
Uludağ Evden Eve Nakliyat ® olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat titizlik ve hijyen gerektirir.Taşıma sırasında eşyalarınız en hassas şekilde paketlenerek nakliyesi gerçekleştirilmektedir.Elemanlarımız konusunda uzman firmamız bünyesinde çalışan ve ister mobilyalarınız ister elektronik eşyalarınız olsun montajları ve demontajları konusunda uzmandır.Tüm eleman kadromuz peryodik olarak eğitimden geçirilmekte ve yeni çıkan teknoloji-mobilya çeşitlerine karşı eğitilmektedirler.Avizelerinizin montajı dahil tüm işlemleri siz elinizi sürmeden üstelik sigortalı olarak taşıyoruz.
Uzun yılların hizmetlerimize kattığı tecrübe ve birikimlerin her yeni işimizde daha da mükemmel olması konusunda gösterdiğimiz titizlikle birleşmesinin; sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmamızda çok büyük bir payının olduğu bilinciyle çalışıyoruz.
ULUDAĞ evden eve nakliyat Ltd Şti ®       1983 yılında İstanbul Bostancı da Levent ULUDAĞ ® tarafından kurulmuştur. Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul ‘un Avrupa ve Anadolu yakasında, ATAŞEHİR Bostancı merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı ve daha kaliteli nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.
İlerleyen yıllarda gelen talepler üzerine başta İzmir ve Ankara gibi metropolleşmiş şehirlerimiz olmak üzere diğer illerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için açtığımız yeni ofislerle hız kesmeden hizmetlerimize devam etmeyi amaç edindik.
Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılık sektörünün tüm hizmet kollarında kaliteli,güvenli,hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktayız