Unormak Değirmen

Konya Organize Sanayi Bölgesi, 7. Sok No: 5/1/KONYA

1
0

İnsanlarin temel besin ihtiyaçlari başında yer alan un ve unlu mamullerin elde edilmesi işlemi, günümüz koşullarına uygun tesislerde üretilmesi; ancak modern bir teknoloji kullanmakla, ihtiyaç duyulan düzeyde üretim yapmakla mümkün olmaktadır. 1987 yılından beri bu teknolojiyi ortaya koyan UNORMAK Değirmen Makineleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. sektöründe hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilmistir. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve kurmuş olduğu tesisler ile, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında adından çok sık söz ettirmiştir.

Firmamız müşterilerine başta Komple Un ve Irmik Fabrikaları (Anahtar Teslimi) kurulumu ile hizmet vermesinin yani sıra geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin makine ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. UNORMAK sadece un ve kepek makineleri değil, mısır unu, bakliyat ve tohum tasnif makineleri imalati alanında faaliyetlerini devam ettirmektedir. Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan firmamız, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmektedir.

Kalite Politikası

Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sektöre ismini yerleştiren,

Ürün yelpazesini çeşitlendirerek hem iç hem de dış piyasalarda rekabet gücünü ve buna bağlı olarak pazar payını arttıran,

Çalışan, işveren ve müşteri mutluluğunu ilke edinmiş ,

Kalite sistemine tüm personel düzeyinde katılım sağlayarak sürekli geliştiren ve iyileştiren bir anlayışı taahhüt etmektedir.

Misyon

Değirmen Makineleri üretim sektörünün ;

-Teknolojik gelişmelerin takipçisi,

-Ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenirlikten ödün vermeyen,

-Müşteri memnuniyetini hedef olarak gören lider firması olmak

Vizyon

-Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunan, taahhütlerini tam ve zamanında yerine getiren, yurtiçi ve yurt dışında tercih edilen bir marka ve bir dünya şirketi olmak.