Kurumsal | Türkiye Geneli Ticaret Firmaları Artık Bu Adresde...

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

"ticaretfrmalari.com"; üye kullanıcılarının " ticaretfirmalari.com " ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde " ticaretfirmalari.com " üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece " ticaretfirmalari.com " yöneticisi tarafından görülebilir.

2) Üye kullanıcıya ait e-posta " ticaretfirmalari.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. " ticaretfirmalari.com ", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir.Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler " ticaretfirmalari.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile "ticaretfirmalari.com" üye kullanıcıların " ticaretfirmalari.com "'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.